24-latek uciekał przed policją. Jazda zakończyła się wywrotką motocykla
Policyjna kontrola w Kasinie Wielkiej przerodziła się w pościg zakończony wywrotką motocykla. Jak ustalili funkcjonariusze, 24-letni kierujący nie miał uprawnień, a pojazd nie był zarejestrowany ani ubezpieczony.
Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli, a ucieczka zakończyła się wywróceniem motocykla. Do zdarzenia doszło w piątek 3 lipca w Kasinie Wielkiej.
Jak poinformowała Policja Limanowa, w godzinach popołudniowych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego próbowali zatrzymać do kontroli kierującego motocyklem marki KTM. Mężczyzna zignorował wydawane przez policjantów sygnały świetlne i dźwiękowe, po czym podjął próbę ucieczki.
Podczas ucieczki 24-letni kierujący stracił panowanie nad motocyklem, co doprowadziło do wywrócenia pojazdu.
Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie posiadał żadnych uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo motocykl, którym się poruszał, nie był zarejestrowany ani ubezpieczony.
W związku z popełnionymi czynami 24-latek odpowie przed sądem.
Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o rozwagę i odpowiedzialność podczas prowadzenia wszelkiego rodzaju pojazdów.
Komentarze