Pogoda - Sądeckie.pl

6

Dzisiaj jest: 06. 12. 2021 Do końca roku: 25 dni
Jakość Powietrza:

W Nowym Sączu odbyły się warsztaty artystyczne dla młodych talentów

W Nowym Sączu odbyły się warsztaty artystyczne dla młodych talentów

Warsztaty zostały zorganizowane przez stowarzyszenie Muzyka dla Wszystkich. W wydarzeniu wzięły udział Iwona Gibas z zarządu województwa i radna Marta Mordarska.

Misją działającego w Nowym Sączu stowarzyszenia Muzyka dla Wszystkich jest promocja talentów muzycznych oraz rozwijanie zainteresowań artystycznych wśród młodzieży. Dzięki wsparciu Województwa Małopolskiego stowarzyszenie organizuje cykliczne imprezy, podczas których mieszkańcy Sądecczyzny mogą zaprezentować swoje umiejętności wokalne i twórczo spędzić czas wolny.


Mowa tu m.in. o festiwalu dla młodych zespołów oraz konkursie na najlepszy głos pn. „Najlepsi z Najlepszych”. Oprócz działalności muzycznej stowarzyszenie prowadzi warsztaty z pouringu, czyli malowania przez wylewanie, spotkania z psychologiem oraz zajęcia sportowe w różnych dyscyplinach: tenis stołowy, szachy i dart. Organizowane są także wycieczki krajoznawcze i edukacyjne.


Dzięki wydarzeniom organizowanym przez stowarzyszenie młodzi mieszkańcy Sądecczyzny mogą w świetnej atmosferze spędzić czas i rozwijać swoje zainteresowania. Dziękuję wszystkim uczestnikom warsztatów za dzisiejsze spotkanie, za waszą pozytywną, twórczą energię. To wspaniała inspiracja i motor do dalszego działania - mówi Iwona Gibas z zarządu województwa.


Stowarzyszenie Muzyka dla Wszystkich powstało w 2016 roku przy Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu. Aby poszerzyć działalność w 2019 roku powstało drugie stowarzyszenie Towarzystwo Sadeckich Artystów. Udział w koncertach i warsztatach organizowanych przez oba stowarzyszenia jest bezpłatny.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować