Wawel Truck odwiedzi Wierchomlę, Tylicz i Krynice [ Aktualizacja ]

Wawel Truck to interaktywna ciężarówka pełna słodyczy i dobrej zabawy ponownie ruszyła w trasę po Polsce. Podczas zimowej trasy w styczniu i lutym pojazd zatrzyma się w kilkunastu miejscach. Już w najbliższą niedzielę 25 lutego pojawi się w Wierchomli

Wawel Truck odwiedzi Wierchomlę, Tylicz i Krynice  [ Aktualizacja ]

Odwiedziny w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to niezapomniana przygoda! Każde dziecko ma szansę na sprawdzenie swoich umiejętności w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR, najmłodsi mogą doświadczyć emocjonującej przejażdżki wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, odkrywając tajemnice jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o wartościowych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu.

Podczas zabawy towarzyszyć im będą Michałki - postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający tę niezwykłą ciężarówkę ma możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia, które następnie może wysłać na swój adres e-mail.

Zabawa w Wawel Trucku kończy się wejściem do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku. Tam dzieci mają możliwość skomponowania mieszanki ze swoich ulubionych słodyczy, które oczywiście mogą zabrać ze sobą.

W najbliższych dniach interaktywny pojazd Wawel zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje:

    • W piątek i sobotę 23-24 lutego pojawi się przy stacji narciarskiej w Tyliczu w godzinach 10:00-16:00.   
    • W niedzielę 25 lutego pojawi się przy resorcie Wierchomla Ski w Wierchomli Małej 21 w godzinach 10:00-16:00.   
    • W poniedziałek 26 lutego pojawi się w Krynicy Zdroju podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży przy stacji Jaworzyna Krynicka w godzinach 10:00-16:00.  


Aktualizacja 

Z informacji przesłanych do naszej redakcji przez organizatora eventu wynika iż w związku z niepewnymi warunkami pogodowymi wizyta Wawel Truck w Krynicy Zdrój zostaje odwołana.


Źródło: Nadesłane do redakcji.

Zobacz Również

Komentarze


Marco Polo ~ 3 miesiące temu

0

Byłem z dziećmi, dzieci się bawiły świetnie. Ja w sumie też się nie nudziłem ;-)


Martyna ~ 3 miesiące temu

0

Naprawdę super sprawa dla dzieciaków, córka dostała nawet kosz słodyczy.


Nowaczek ~ 3 miesiące temu

1

Kolejny serwis się sprzedaje, ten za czekoladki.


Zaloguj sie aby komentować