100. dni Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla

100. dni Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla
100. dni Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla, Fot. Miasto Nowy Sącz

W dniu dzisiejszym w sądeckim ratuszu odbył się briefing prasowy z okazji 100. dni prezydentury, prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

 

W wydarzeniu wzięli udział wiceprezydent Magdalena Majka, sekretarz Urzędu Miasta Piotr Lachowicz oraz dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury dr. Marcin Poręba.

 

Podczas spotkania nastąpiło podsumowanie ponad trzymiesięcznej działalności prezydenta. Poruszone zostały m.in. kwestie dofinansowania na dwa nowe miejskie żłobki, Dzienny Dom Seniora, schronisko dla zwierząt, walka o czyste powietrze oraz nowe place zabaw.

 

Prezydent wspomniał również o dokonywanych zmianach kadrowych na wyższe stanowiska oraz przeglądzie kompetencji pracowników. Dodał, że tak jak obiecał raz w miesiącu kontaktuje się z mieszkańcami za pomocą mediów społecznościowych.

 

Na slajdach przedstawił najważniejsze inwestycje oraz projekty, które są lub będą realizowane przez Urząd Miasta Nowego Sącza. Była więc mowa o Dziennym Domu Seniora, powstaniu nowych Placów Zabaw na terenie miasta, postępach w budowie mostu heleńskiego oraz inwestycjach drogowych takich jak wzmocnienie i wymiana nawierzchni na ul. Bulwar Narwiku, Krakowskiej oraz budowa parkingu pod „Panoramą” na 86 miejsc. 

 

Źródło i Fot. Miasto Nowy Sącz