Absolwenci Instytutu Ekonomicznego odebrali dyplomy

Absolwenci Instytutu Ekonomicznego odebrali dyplomy
Absolwenci Instytutu Ekonomicznego odebrali dyplomy, Fot. Urząd Miasta Nowy Sącz

W auli Biblioteki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone dyplomy dla absolwentów Instytutu Ekonomicznego PWSZ.

 

W uroczystej gali uczestniczył prezydent Ludomir Handzel oraz dr Marcin Poręba pełniący funkcję dyrektora Wydziału Komunikacji Społecznej i Kultury i Mirosław Świst pełniący funkcję dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Kontroli Wewnętrznej. 

 

Prezydent Nowego Sącza przekazał absolwentom gratulacje w imieniu samorządu lokalnego. W krótkim wystąpieniu Ludomir Handzel podkreślił znaczenie i wartość wiedzy jako dobra, które każdy może wykorzystać tak, jak chce i którego nikomu nie można odebrać. 

 

Druga część wystąpienia została poświęcona zaprezentowaniu inwestycji realizowanych w mieści i zaplanowanych na najbliższe lata, w celu poprawy jakości życia mieszkańców i rozwoju Nowego Sącza. 

 

Oprócz dyplomów absolwentom o najwyższej średniej ocen i zaangażowanych w pracę na rzecz Instytutu Ekonomicznego oraz PWSZ zostały wręczone wyróżnienia. Dyplomy zostały wręczone w imieniu władz uczelni przez dr Marka Reichela pełniącego funkcję prorektora ds. nauki i rozwoju pWSZ oraz przez dyrektora Instytutu Ekonomicznego prof. dr hab. Tadeusza Kudłacza. 

 

Źródło i Fot. Urząd Miasta Nowy Sącz