W październiku bilety MPK kupisz w aplikacji mobilnej

W październiku bilety MPK kupisz w aplikacji mobilnej
Fotografia ilustracyjna

Pasażerowie korzystający z komunikacji miejskiej w Nowym Sączu będą mogli w październiku kupić bilety jednorazowe również w apilkacji mobilnej SkyCash w regularnej cenie.

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu zakup biletu będzie możliwy w dowolnym miejscu i o wybranej godzinie. Nie trzeba będzie stać w długich kolejkach, mieć przy sobie gotówki czy szukać otwartego punktu obsługi klienta.

 

Aplikację można pobrać na telefon z GooglePlay lub App Store oraz pod adresem internetowym skycash.com. Zakup biletu jest bardzo prosty i trwa zaledwie kilka sekund. Po zainstalowaniu programu należy z listy miast wybrać Nowy Sącz. Następnie zaznaczyć jeden z oferowanych biletów, wpisać numer linii, numer boczny autobusu oraz określić metodę płatności. Na koniec trzeba potwierdzić zakup kodem PIN, który każdy użytkownik ustala samodzielnie podczas rejestracji w SkyCash.

 

Za bilet MPK w Nowym Sączu w SkyCash można zapłacić za pomocą karty lub Konta SkyCash, które można doładować za pomocą zwykłego przelewu, przelewu błyskawicznego lub karty płatniczej.

 

Więcej informacji można uzyskać na stronie https://skycash.com