Chcesz znaleźć wymarzoną pracę? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów!

Chcesz znaleźć wymarzoną pracę? Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów!
Fotografia ilustracyjna

W okresie od października do grudnia 2018 r. w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie odbędą się bezpłatne warsztaty dedykowane dla osób poszukujących zatrudnienia i chcących poprawić swoje umiejętności miękkie (tzw. soft skills).

 

Pierwsze szkolenie odbędzie się już 28 września. Jego przedmiotem będzie przygotowanie własnego portfolio („Pomnóż umiejętności i możliwości – stwórz swoje portfolio”). Kolejne warsztaty odbędą się 2 października, a ich przewodnim tematem będzie „Rekrutacja i selekcja pracowników”. Obecnie najbardziej rozbudowane metody rekrutowania pracowników są charakterystyczne dla korporacji. Zapoznanie się z tymi zagadnieniami pomoże przebrnąć przez kolejne etapy rekrutacji.

 

Z kolei 5 października odbędą się warsztaty pod tytułem „Radzenie sobie ze stresem”. W dzisiejszych czasach problem stresu w pracy należy do najpoważniejszych problemów (obok nadużyć prawnych po stronie pracodawców i niskiego poziomu płac). Celem tego szkolenia jest wskazanie skutecznych metod na radzenie sobie ze stresującymi zadaniami.

 

W praktyce, w poszukiwaniu pracy przydadzą się także wiedza i praktyczne umiejętności zdobyte podczas warsztatów Sesja Assessment/Development (16 października) i szkolenia „Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą” (19 października).

 

Możesz zapisać się na zajęcia on-line za pośrednictwem formularza na stronie www.wupkrakow.praca.gov.pl, albo wysyłając e-mail na adres: centrum.tarnow@wup-krakow.pl. Ponadto, zapisy są przyjmowane telefonicznie pod nr tel: 14 626 99 40 oraz osobiście, w sali nr 135 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie.

 

Zapisy są prowadzone do 2. dnia poprzedzającego planowane zajęcia. Harmonogram zajęć na cały kwartał został udostępniony na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Zajęcia odbywają się od godz. 9.00 w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, przy al. Solidarnośći 5-9 w sali 126 na I piętrze.