Cykl koncertów w Studio Piosenki Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu

Cykl koncertów w Studio Piosenki Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu
Cykl koncertów w Studio Piosenki Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, Fot. Miasto Nowy Sącz

W Studio Piosenki Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbył się cykl koncertów "Nowosądeckie Talenty u Prezydenta".  Kulturalne wydarzenie zostało zainaugurowane przez Prezydenta Miasta Nowy Sącz Ludomira Handzla. 

 

W dniu 29 marca 2019 r. o godzinie 18.00 rozpoczęły się występy solistów Studia Piosenki Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu - Edyty Dobroszek, Wioletty Smajdor, Mateusza Zwolenika, Oliwia Ślipka i Krystiana Gizickiego. Koncerty odbyły się w sali reprezentacyjnej ratusza w Nowym Sączu.

 

Cykl koncertów pod hasłem "Nowosądeckie Talenty u Prezydenta" był wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym. Młodzi artyści , którzy zaprezentowanli swoje talenty rozwijają swoje umiejętności wokalne pod opieką Leszka Zygmunta i Doroty Szymbary. 

 

Zakończeniem cyklu koncertów był występ zespołu "Cantabile", utworzonego w 2016 r. z inicjatywy Doroty Szymbary. Wśród widzów koncertu nie zabrakło przedstawicieli lokalnego samorządu. W końcu to właśnie z inicjatywy prezydenta miasta zostało zorganizowane omawiane wydarzenie kulturalne. Podziękowania za wspaniałą inicjatywę zostały złożone panu Ludomirowi Handzlowi przez dyrektor Domu Młodzieży Milenę Małecką - Rogal.

 

Źródło i Fot. Miasto Nowy Sącz