Dwa odrębne spotkania radnych

Dwa odrębne spotkania radnych
Dwa odrębne spotkania radnych
Dwa odrębne spotkania radnych

Wczorajsza 3 część XXVIII Sesji Rady Miasta została odwołana, ale za to odbyły się dwa odrębne spotkania radnych Koalicji Obywatelskiej i Koalicji Nowosądeckiej oraz Klubu Radnych PiS - "Wybieram Nowy Sącz".

 

Wczoraj do ratusza przybyli radni KO oraz KN. Podczas spotkania prezydent omówił sprawy dotyczące Nowego Sącza, także te które miały znaleźć się w porządku obrad.

 

Przedstawił również zgromadzonym na sali sprawy związane z bezpieczeństwem oraz bieżącymi pilnymi tematami niezbędnymi dla funkcjonowania miasta.

 

Z kolei radni Klubu PiS - "Wybieram Nowy Sącz" zgodnie z zaleceniem Ministra Zdrowia zdecydowali się pozostać w domach, a o sprawach miasta dyskutowali online, propagując tym samym akcję ZOSTANWDOMU.

 

Bezpieczeństwo i Zdrowie Mieszkańców Nowego Sącza jest najważniejsze! Walka z Koronawirusem to nasza wspólna sprawa i odpowiedzialność! W naszych rękach leży dziś zdrowie Polek i Polaków. CZYNY NIE SŁOWA! Bądźmy Przykładem! Zostańmy w Domu! - czytamy na profilu facebookowym Klubu Radnych PiS - "Wybieram Nowy Sącz".

 

Fot. facebook Prezydent Ludomir Handzel, facebook Klub Radnych PiS - "Wybieram Nowy Sącz"