Festyn Integracyjny w Wielopolu

Festyn Integracyjny w Wielopolu
Oficjalna strona Gminy Chełmiec

15 września br. w miejscowości Wielopole odbył się festyn integracyjny.

 

Jego organizatorami byli Pani Sołtys Aleksandra Opalska wraz z Radą Sołecką. Gmina Chełmiec dostarczyła i zamontowała estrade, na której odbywały się występy zespołów muzycznych, zabawy oraz konkursy. Dla najmłodszych dużą atrakcją były "dmuchańce" przeznaczone do zabawy. Starsi mogli zająć miejsce w specjalnie przygotowanych namiotach. Można było również skorzystać z bufetu, gdzie serwowano pyszne posiłki.


Festyn przyciągnął duże rzesze mieszkańców Wielopola, którzy przychodzili całymi rodzinami, aby miło spędzić czas. Imprezę uświetnili swoją obecnością Wójt Gminy Chełmiec Pan Bernard Stawiarski wraz z Małżonką, Radni powiatu nowosądeckiego i Gminy Chełmiec, Sołtysi sąsiednich wsi oraz Ks. Proboszcz Eugeniusz Mrożek.


Uczestnicy festynu mogli liczyć na ciekawe atrakcje. Jedną z nich był występ zaprzyjaźnionego z Wielopolem Kabaretu Starszych Pań z Uniwersytetu III Wieku, które bawiły gości do łez. Ponadto w czasie imprezy odbywały się liczne występy wokalne, instrumentalne oraz śpiewał Chór Dziecięcy Emmanuel i Wesołe Nutki. Zebranych częstowały słodyczami dziewczyny w strojach klaunów. Po części artystycznej nadszedł czas rodzinnej zabawy tanecznej. Wszyscy uczestnicy świetnie się bawili do późnych godzin nocnych.