Finał Konkursu Kaligraficzny Bakałarz w zmienionej formule i w nowym terminie

Finał Konkursu Kaligraficzny Bakałarz w zmienionej formule i w nowym terminie
Finał Konkursu Kaligraficzny Bakałarz w zmienionej formule i w nowym terminie

W tym roku finałowe zmagania uczestników kolejnej edycji Konkursu Kaligraficznego BAKAŁARZ, ze względu na szczególną sytuacją epidemiczną, będą wyglądały inaczej niż zwykle. Tym razem z kaligraficznymi zadaniami jego uczestnicy zmierzą się w zaciszu swojego domu.

 

Szczegółowe instrukcje jak wziąć udział w finale tegorocznego BAKAŁARZA można znaleźć na stronie Wydawnictwa Diecezji „Promyczek”, które wraz z Pałacem Młodzieży w Nowym Sączu jest organizatorem konkursu.

 

Informacje dla finalistów konkursu na stronie: http://promyczek.pl/bakalarz-aktualnosci/384-zmiana-formuly-finalu

 

Konkurs Kaligraficzny BAKAŁARZ jest skierowany do uczniów pierwszego etapu kształcenia, czyli do klas I-III szkoły podstawowej. Jednocześnie dla każdej klasy są przygotowywane oddzielne zadania, uwzględniające stopień trudności w danym okresie kształcenia.

 

Jak co roku zmagania kaligraficzne są podzielone na dwa etapy. W pierwszym mogli wziąć udział wszyscy chętni, którzy nadesłali swoje prace w terminie wyznaczonym przez organizatorów (do 30 maja 2020 roku). Natomiast w drugim etapie wezmą udział osoby zakwalifikowane do ogólnopolskiego finału przez Jury konkursowe.

 

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną tegoroczna edycja konkursu nie odbędzie się, tak jak to było planowane, na terenie Miasteczka Galicyjskiego, a finaliście będą wykonywać swoje kaligraficzne zadania w swoich domach.

 

W razie pytań, organizatorzy zapraszają do kontaktu:
Konkurs Kaligraficzny BAKAŁARZ
18 443 44 00
sekretariat@promyczek.pl

 

Źródło i fot. PM