Gminne Mikołajki w piłce siatkowej w Piwnicznej-Zdroju

Gminne Mikołajki w piłce siatkowej w Piwnicznej-Zdroju
Oficjalna strona Miasta i Gminy Piwniczna - Zdrój

We czwartek 20 grudnia na Hali Widowiskowo - Sportowej w Piwnicznej - Zdroju odbyły się Gminne Mikołajki w piłce siatkowej. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Piwnicznej-Zdroju Dariusz Chorużyk.

 

Zawody przeprowadzono w dwóch terminach. Pierwszy to 12 grudnia, gdzie do rywalizacji przystąpili uczniowie klas II, III, IV i V. Zostali oni podzieleni na grupy wiekowe oraz na dziewczęta i chłopców. W zależności od rocznika grali w zespołach dwu lub trzy osobowych. W grupach rozegrali mecze systemem „każdy z każdym” jeden set do 15 pkt. Słodycze oraz dyplomy wręczyli Burmistrz Piwnicznej-Zdroju Dariusz Chorużyk oraz Dyrektor Szkoły Zenon Citak.


19 grudnia odbyła się druga tura zawodów, wzięli w niej udział uczniowie klas VI- VII- VIII-III G. Rozegrano je również w grupach, z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Wszyscy grali w zespołach 3-osobowych. Dyplomy oraz słodycze wręczył dyrektor Szkoły Zenon Citak.


W zawodach wzięło udział 215 uczniów ze szkół z Głebokiego, Łomnicy-Zdroju i Piwnicznej-Zdroju. Zawody sędziowali uczniowie z SP NR 1 w Piwnicznej-Zdroju. Łącznie 15 sędziów,