Igrzyska w unihokeju chłopców i dziewcząt rozstrzygnięte

Igrzyska w unihokeju chłopców i dziewcząt rozstrzygnięte
Oficjalna strona Gminy Limanowa

We wtorek 27 listopada na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi odbyły się Igrzyska Dzieci z rocznika 2006 i młodszych w unihokeju dziewcząt i chłopców. W rywalizacji więli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 i 2 w Męcinie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi oraz Szkoły Podstawowej w Pisarzowej.

 

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym” a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał sędzia – Józef Smęda. Przed rozpoczęciem sportowych zmagań, na parkiecie zaprezentowały się cheerleaderki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi, które dzień wcześniej zajęły drugie miejsce na Mistrzostwach Powiatu Szkolnych Zespołów Tanecznych.

 

Po widowiskowym wstępie, rozpoczęła się zacięta rywalizacja. W walce o najwyższe miejsce na podium bezkonkurencyjne okazały się dziewczęta z Pisarzowej.  Z kolei w kategorii chłopców zacięta walka o punkty zakończyła się sukcesem drużyny gospodarzy ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.


W uroczystym podsumowaniu turnieju  i wręczeniu nagród uczestniczyli Wójt Gminy Limanowa – Jan Skrzekut, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi – Marek Twaróg oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik. Każda z drużyn otrzymała nagrody i pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsce zostały dodatkowo wyróżnione pucharami.