Karpaty OFFer częściowo przenosi się do sieci

Karpaty OFFer częściowo przenosi się do sieci
Karpaty OFFer częściowo przenosi się do sieci

Festiwal rozpocznie się w piątek 14 sierpnia o godz. 20:00. Właśnie o tej godzinie na stronie MCK Sokół i na profilu na FB opublikowane zostaną nagrania z koncertów artystów, których zobaczylibyśmy tego wieczoru na scenie w Miasteczku Galicyjskim.


Dzień później, o godz. 18:30, do sieci trafią nagrania związane z teatrem, tańcem i performancem! Częściowo będą to te rzeczy, które miały zostać pokazane podczas Festiwalu, np. przepiękne widowisko „Bursztynowe drzewo”.

 

Festiwal tylko częściowo przenosi się do sieci ponieważ organizatorzy zapraszają do Kina SOKÓŁ na przegląd filmowy „Góra jest kobietą”.

 

W tegorocznym przeglądzie prezentowany będzie słynny obraz z aktorką, która byłaby kobietą-górą, nawet gdyby nie urodziła się w piwniczańskich Kosarzyskach. W piątkowy wieczór, 14 sierpnia o godz. 22:00, Danuta Szaflarska przeprowadzi słynny dialog z lekarką podczas seansu filmu Doroty Kędzierzawskiej „Pora umierać”.  

 

Natomiast w sobotę, 15 sierpnia o godz. 22:15, odbędzie się nocny pokaz filmu „Niesamowita Margueritte”. Jeśli ktoś polubił Boską Florence, odnajdzie się również w tej historii, która wyprzedziła hollywoodzką produkcję. Dama bez umiejętności wokalnych, za to z determinacją do publicznych występów i pytanie: czy nasze marzenia zawsze są możliwe do spełnienia i czy warto dążyć do tego na oślep? Czy brak dystansu do siebie to łaska czy przekleństwo?

 

Na wszystkie wydarzenia ON i OFFline wstęp wolny.


PROGRAM
14 sierpnia (piątek)

godz. 20:00, ONLINE - retransmisje wydarzeń muzycznych
godz. 22:00, Kino SOKÓŁ - projekcja filmu „Pora umierać”

15 sierpnia (sobota)
godz. 18:30, ONLINE - retransmisje wydarzeń teatralnych
godz. 22:15, Kino SOKÓŁ - projekcja filmu „Niesamowita Marguerite”

 

Źródło i fot. MCK Sokół