Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek

Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek
Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek

Kierujący samochodem osobowym, który uderzył w budynek próbował ominąć wbiegającą na jezdnię sarnę. Do zdarzenia doszło dzisiaj (20 września) około godziny 6.12 w Kiczni.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, iż przed samochodem przebiegła sarna, co zmusiło kierowcę do gwałtownego manewru. W wyniku tego pojazd uderzył w róg budynku gospodarczego (naruszając jego konstrukcję) i częściowo znajdował się na jezdni - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Kierujący pojazdem nie odniósł żadnych obrażeń.

 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory oraz ściągnęli uszkodzony samochód na pobocze drogi przy pomocy wciągarki samochodowej. Następnie usunęli z jezdni pozostałości powypadkowe i zneutralizowali rozlane płyny eksploatacyjne. Na koniec budynek został odgrodzony taśmą ostrzegawcza przed osobami postronnymi. 

Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek Kicznia: Chciał uniknąć zderzenia z sarną. Uderzył w budynek

Fot. PSPNS