Kierował pijany na dodatek w domu hodował marihuanę. Grozi mu 10 lat

Kierował pijany na dodatek w domu hodował marihuanę. Grozi mu 10 lat
Kierował pijany na dodatek w domu hodował marihuanę, grozi mu 10 lat . Fot ilu

Kilka dni temu w późnych godzinach nocnych policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej zwrócił uwagę samochód marki ford.

 

Zatrzymując go do kontroli, policjanci nie spodziewali się takiej kulminacji przestępstw. Jak się okazało kierujący 31 latek był mocno pijany, jak wykazało badanie miał ponad 2 promile.

 

Nos policjantów nie zawiódł i tym razem, gdyż podczas przeprowadzanej kontroli funkcjonariusze ujawnili przy nim również środki odurzające w postaci marihuany. 

Kierował pijany i handlował narkotynami. Limanowa

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do  aresztu. Kryminalni przeszukali również jego miejsce zamieszkania, gdzie znaleźli i zabezpieczyli ponad 470 g suszu roślinnego oraz sprzęt do uprawy konopi indyjskich, a także 11 opakowań z nasionami. 

 

W toku dalszych czynności ujawniono również uprawę nielegalnych roślin. Było to kilkanaście krzewów w różnych fazach wzrostu o wysokości od ok. 1 do 1,5 metra.

 

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz rozprowadzania. Za wszystkie te przestępstwa może trafić do więzienia na 10 lat.
 

Źródło : KP Lim.