Kino Samochodowe już 3 lipca w Nowym Sączu

Kino Samochodowe już 3 lipca w Nowym Sączu
Kino Samochodowe już 3 lipca w Nowym Sączu

Kino Samochodowe - Poland Tour 2020, to pierwsza tego typu trasa, organizowana przez Fundację Klub Młodych Liderów.

W ciągu trzech miesięcy odwiedzą oni kilkadziesiąt miast w całej Polsce, gdzie w bezpieczny sposób dostarczą rozrywki. W Nowym Sączu Kino Samochodowe odbędzie się już 3 lipca, na parkingu Centrum Handlowowego Gołąbkowice. Bilety już w sprzedaży, za pośrednictwem strony empikbilety.pl lub aplikacji Going. 

Trasa filmowa rozwija się bardzo dynamicznie, miast wciąż przybywa, a to wszystko ze względu na ograniczony obecnie dostęp do rozrywki i kultury. Większość imprez masowych musiała zostać odwołana, jednak dzięki najnowszym zmianom, kina samochodowe będą mogły pojawić się w polskich miastach. Kino pojawi się w Nowym Sączu 3 lipca (piątek), na parkingu Centrum Handlowego Gołąbkowice.

To właśnie w ten wieczór, zostanie rozłożony ekran o powierzchni 100 m2, na którym wyświetlone będą filmy, wybrane przez mieszkańców w ankiecie na Facebooku. Jeżeli zaś chodzi o dźwięk, to będzie on przesyłany falami radiowymi, prosto do samochodów. Duże zainteresowanie Kinem Samochodowym przyczyniło się do zrealizowania, nie jednego, a dwóch seansów w każdym mieście. 

Znane są już filmy, które decyzją mieszkańców pojawią się w Nowym Sączu: 

  • godzina 21.30 – wyświetlony zostanie film ,,Boże Ciało"

Opowiada historię dwudziestoletniego Daniela, który podczas pobytu w zakładzie poprawczym zaczyna snuć marzenia o byciu księdzem. Warunkowo zwolniony chłopak zostaje skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Nowy rozdział życia postanawia rozpocząć od wizyty w miejscowym kościele, podczas której omyłkowo zostaje wzięty za księdza. Choć jego ekscentryczne metody ewangelizacji budzą kontrowersje, to zdobywa on zaufanie wśród parafian.

  • godzina 24.00- wyświetlony zostanie film ,,Dziedzictwo. Herediatry” 

Horror  rozpoczyna się w dniu pogrzebu Ellen Graham. Jej córka Annie wygłasza mowę na pogrzebie, dziwiąc się jak wiele nieznajomych pojawiło się na uroczystości. Po pogrzebie Annie, jej mąż Steve oraz ich dzieci: 16-letni Peter i 13-letnia Charlie wracają do domu. Najbardziej za babcią tęskni Charlie, która zaczyna się dziwnie zachowywać. Kolejna tragedia w rodzinie Grahamów doprowadza do serii nieoczekiwanych zdarzeń. Film „Dziedzictwo. Herediatry”" można podzielić na dwie części, które wzajemnie się przenikają: dramat rodzinny i klasyczny horror o duchach.

W każdym pokazie udział weźmie około 100 samochodów . Bilety  są dostępne do kupienia, za pośrednictwem strony empikbilety.pl, aplikacji Going lub na stronie internetowej https://www.kino-samochodowe.com/

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć, gdyby nie pomoc naszego sponsora firmy Al.Capone, który na wjeździe szykuje miłą niespodziankę, a także partnera, którym jest Miasto Nowy Sącz. 

Najważniejsze zasady, które będą obowiązywać w czasie wydarzenia: 
• Nie wolno wysiadać z pojazdów
• Bilety skanowane są przez zamknięte okno pojazdu (w razie konieczności uchylenia okna należy mieć założoną maseczkę lub przyłbicę)
• Nie ma możliwości rezerwacji miejsc – należy stosować się do poleceń obsługi i organizatorów.
• Wjazd wyłącznie dla samochodów osobowych (niższych niż 2 m wysokości)
• Obowiązuje zakaz palenia i picia alkoholu podczas wydarzenia
• Bileterzy mają prawo mierzyć temperaturę uczestnikom imprezy.
• W samochodzie przebywać mogą wyłącznie osoby określone w obowiązujących przepisach na dzień imprezy, w ilości także określonych tymi przepisami.

Więcej informacji:

https://www.kino-samochodowe.com/
NOWY SĄCZ: https://www.facebook.com/events/874224859765263/
https://www.facebook.com/kinosamochodowe2020/
Pełna lista wydarzeń: https://www.facebook.com/pg/kinosamochodowe2020/events/

 

Źródło: Materiały nadesłane do redakcji