Kolejna inwestycja drogowa w Nowym Sączu zakończona

Kolejna inwestycja drogowa w Nowym Sączu zakończona
Kolejna inwestycja drogowa w Nowym Sączu zakończona

Mowa o odnowionych Alejach Sucharskiego. Wczoraj prezydent Ludomir Handzel razem z radnymi i przedstawicielami Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej otworzyli wyremontowany odcinek.

 

Podobnie jak w przypadku ulicy Grodzkiej i Kunegundy, roboty drogowe zakończyły się w zakładanym terminie. W ramach zadania wyremontowana została nawierzchnia i chodniki, pojawiło się nowe oznakowanie pionowe i poziome oraz zamontowano poręcze ochronne. 

 

Bardzo się ciesze, że w symboliczny sposób otwieramy bardzo ważną arterię dla Nowego Sącza, Aleje Sucharskiego. To miejsce, gdzie przemieszczają się tysiące samochodów dziennie. Dziękuje wszystkim, którzy byli zaangażowali się w ten remont, a szczególnie mieszkańcom za cierpliwość. Mam nadzieję, że ta odnowiona droga będzie służyła mieszkańcom jak najdłużej - powiedział prezydent.

Zakończył się remont Aleji Sucharskiego Nowy Sącz Zakończył się remont Aleji Sucharskiego Nowy Sącz Zakończył się remont Aleji Sucharskiego Nowy Sącz Zakończył się remont Aleji Sucharskiego Nowy Sącz Zakończył się remont Aleji Sucharskiego Nowy Sącz Zakończył się remont Aleji Sucharskiego Nowy Sącz

Fot. UMNS