Koncert THCultur już 22 września w Nowym Sączu

Koncert THCultur już 22 września w Nowym Sączu
Fotografia ilustracyjna

W dniu 22 września 2018 r. (sobota) o godz. 20.00, w nowosądeckim klubie "Fabryka Klub Muzyczny" odbędzie się koncert zespołu THCultur. Na scenie pojawi się również zespół Żywica. 

 

Koncert odbędzie się z okazji premiery nowej płyty THCulture – Individual. Została ona oceniona jako kolejny krok zespołu w drodze do wyjścia poza ramy muzyki trance – noise – hc – punk. Muzyka charakteryzuje się energetycznymi riffami i polirytmicznymi groovy, a oprawa graficzna i tekstowa łącząca styl etno – noise i punk jest jej doskonałym dopełnieniem. Zespół THCulture jest obecny na scenie już od 22 lat. Jego obecny skład to Yogi, Joseh i Żurek, a dodatkowymi muzykami współpracującymi z zespołem to Greg Crack i Luke Sky. 

 

Muzyka tworzona przez ten zespół wpisuje się w punk rock-owy styl, podobnie jak muzyka zespołu Żywica. Drugi z zespołów tworzy punkową muzykę, której dopełnieniem są dekadenckie teksty. Zespół pojawił się na scenie muzycznej w 2016 r. 

 

Koncert zdecydowanie nie wprawi w melancholiczny, relaksacyjny nastrój, ale raczej stanie się prowokacją do poszerzenia świadomości, pobudzającą do tańca. Mocna dawka punk rock-a, w tonie niepokojącej dekadencji, ale jednocześnie bardzo energetycznego to dobry sposób na spędzenie sobotniego wieczoru. Koncert w klubie "Fabryka Klub Muzyczny" to niepowtarzalna okazja do spotkania z muzyką obu punk-rockowych zespołów jednocześnie.