MOSiR prosi Sądeckie Wodociągi o obniżkę taryf

MOSiR prosi Sądeckie Wodociągi o obniżkę taryf
MOSiR prosi Sądeckie Wodociągi o obniżkę taryf

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu ul. Kilińskiego 47 ze względu na ogromne, sięgające miesięcznie ponad 50 000.00 zł (pięćdziesiąt tysięcy złotych) rachunki za pobór wody oraz odprowadzanie ścieków ze swoich obiektów, zwraca się z prośbą o obniżenie taryfy stosowanej w stosunku do naszej firmy przez Sądeckie Wodociągi.

 

Tak rozpoczyna się prośba skierowana przez Marcina Rojne dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu do spółki Sądeckie Wodociągi. 

 

Aby drużyna Sandecji oraz dzieci ze szkółek piłkarskich miały gdzie grać, nasze osiem boisk wymaga ciągłego podlewania, basen wymiany wody, a hale sportowe, które pracują codziennie od godziny 6 do 22, bieżącej obsługi sanitarnej, co pociąga za sobą ogromne koszty, którym obciążany jest budżet miasta Nowego Sącza a pośrednio mieszkańcy naszego miasta. Biorąc pod uwagę, iż dobro mieszkańców ich zdrowie i samopoczucie jest dla nas najważniejsze, i powinno być i także dla Państwa, zwracamy się z prośbą o pozytywne rozpatrzeniem naszej prośby - czytamy w prośbie dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

 

Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, spółka zaprzecza, aby takie pismo do niej trafiło.

 

Na nasz Dziennik Podawczy nie wpłynęło w ostatnich dniach pismo od Pana Dyrektora Marcina Rojny - informuje Małgorzata Cygnarowicz.