MOT ogłasza nabór na bezpłatne targi turystyczne w 2019 r. – nie przegap okazji!

MOT ogłasza nabór na bezpłatne targi turystyczne w 2019 r. – nie przegap okazji!
Fotografia ilustracyjna

Małopolska Organizacja Turystyczna ogłosiła nabór na bezpłatne targi turystyczne w 2019 r. Ogłoszenie jest adresowane do małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących w branży turystycznej na obszarze Małopolski do udziału w targach krajowych i zagranicznych w 2019 r. 

 

Przedmiotowe targi są realizowane w ramach projektu „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne. W projekcie mogą wziąć udział podmioty z branży turystyki biznesowej, uzdrowiskowej i medycznej oraz turystyki sportowo – rekreacyjnej. 

 

Wymogiem stawianym uczestnikom targu jest posiadanie oferty odpowiadającej rynkowi usług turystycznych i tematyce targów. Szczegółowe informacje na temat procedury zgłoszeń zostały udostępnione na stronie mot.krakow.pl. 

 

W 2019 roku zostaną zorganizowane takie targi, jak Tour Salon w Poznaniu (1 lutego – 3 lutego). Będzie to 30 edycja targów przeznaczonych dla przedsiębiorców prowadzących obiekty noclegowe. W dniach 29.03.2019 – 31.03.2019 odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego Globalnie w Katowicach.

 

Natomiast poza granicami Polski odbędą się targi Slovakiatour w Bratysławie (24.01.2019 – 27.01.2019). Podane wyżej wydarzenie łączy targi Wellness i SPA z targami łowieckimi. 

 

Projekt jest organizowany z dofinansowaniem z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020. 

 

Zgłoszenia mogą być wysyłane emailem: rekrutacja@mot.krakow.pl oraz przesyłką pocztową na adres Małopolskiej Organizacynej Turystycznej.