Noc pełna wrażeń w WSB-NLU w Nowym Sączu

Noc pełna wrażeń w WSB-NLU w Nowym Sączu
Noc pełna wrażeń w WSB-NLU w Nowym Sączu

Gry rożnego rodzaju są z nami od wieków. Ich formy są przeróżne: od zwykłych gier planszowych aż po najbardziej innowacyjne, które fascynują współczesne społeczeństwo. Jedno wiemy na pewno: rozrywka ta uczy, kształci, bawi a przede wszystkim INTEGRUJE. 


Rada Uczelniana WSB-NLU wychodzi z propozycją do wszystkich osób, które są znużone piątkowym wychodzeniem do klubów oraz chcą wysilić swoje szare komórki w rywalizacjach.  31 stycznia 2020r. w murach Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis Univeristy (ul. Zielona 27) odbędzie się jedyna w swoim rodzaju noc dla wszystkich mieszkańców Nowego Sącza i okolic pod nazwa „Alternatywny Piątek – GAMES NIGHT”.  Jest to wydarzenie, które ma na celu zintegrować mieszkańców miasta poprzez rozgrywki gier planszowych oraz komputerowych.


Podczas nocy uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w turnieju gry FIFA 20 organizowanego przez Games Zone oraz skorzystać z stanowisk gry na VR (Wirtualna Rzeczywistość). Ponadto będą mogli przenieść się w świat tzw. „planszówek” przy dobrej muzyce. 


Jeżeli szukasz ciekawego rozwiązania na spędzenie piątkowego wieczoru – zapraszamy do WSB-NLU w Nowym Sączu już 31.01.2020r od godziny 20:00! Nie może was tam zabraknąć! 


Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1064664260547523/

 

Źródło i Fot. Materiały nadesłane do Redakcji