Nowa praca – Nowe możliwości – skorzystaj z atrakcyjnego projektu

Nowa praca – Nowe możliwości – skorzystaj z atrakcyjnego projektu
Nowa praca – Nowe możliwości – skorzystaj z atrakcyjnego projektu, Fot. ilustracyjna

Od 4 marca 2019 r. do 15 marca 2019 r. trwa czwarty nabór do projektu „Nowa Praca – Nowe Możliwości”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych w wieku co najmniej 30 lat, które chcą podjąć pracę na terenie Nowego Sącza i okolic. 

 

W projekcie uczestniczy ponad piętnastu przedsiębiorców poszukujących nowych pracowników. Osoby, które zakwalifikują się do projektu, będą mogły skorzystać z darmowej porady doradcy zawodowego i odbyć kursy doszkalające, aby najpóźniej pod koniec marca rozpocząć pracę u nowego pracodawcy. 

 

Osoby, które zostaną zakwalifikowane do projektu otrzymają 3- miesięczny staż związany z wypłatą stypendium w wysokości równej około 1000 zł miesięcznie. Projekt jest realizowany przez fundację Małopolska Izba Samorządowa. 

 

Formularz Rekrutacji, który należy dostarczyć do Punktu Rekrutacji w okresie trwania naboru, jest dostępny na stronie internetowej http://nowapraca.fundacjamis.org.pl/18-2, gdzie można zapoznać się również z szczegółowymi informacjami na temat projektu oraz regulaminem rekrutacji. Jak podaje fundacja Małopolska Izba Samorządowa na oficjalnej stronie internetowej wskazanej powyżej, trwający obecnie nabór jest ostatnim z planowanych w tym roku.