Piłkarze Sandecji wracają z obozu w Chorwacji. Będą przygotowywać się do kolejnych rozgrywek

Wczoraj piłkarze Sandecji rozegrali ósmy zimowy sparing.

Był to zarazem mecz o trzecie miejsce na Medulin Cup 2020. Lepsi okazali się ich rywale tj. Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:3.

Na listę strzelców wpisali się Dominik Kun, Damian Chmiel, Tomasz Nawotka, Rafał Grzelak oraz Patryk Mularczyk.

W pierwszej połowie meczu prowadzili podopieczni Tomasza Kafarskiego wynikiem 2:0. Sytuacja zmieniła się jednak po przerwie. Sosnowiczanie zmobilizowali swoje siły i wygrali.

Wczorajszy pojedynek z ligowym rywalem zakończył turniej Medulin Cup oraz zgrupowanie w Chorwacji.

Dzisiaj piłkarze Sandecji wracają do Nowego Sącza i będą się przygotowywać przed wznowieniem rozgrywek Fortuna 1 Ligi.