PO zwiera szyki przed wyborami

PO zwiera szyki przed wyborami
PO zwiera szyki przed wyborami

Dzisiaj w Nowym Sączu odbyła się konferencja prasowa Platformy Obywatelskiej, podczas której Andrzej Czerwiński Pełnomocnik Zarządu Powiatowego PO w Nowym Sączu, radny Nowego Sącza Tadeusz Gajdosz, Leszek Zegzda i Józef Hojnor przedstawili najważniejsze informacje dotyczące sztabu wyborczego PO organizowanego w Nowym Sączu.


Jego szefem na Sądecczyźnie został Tadeusz Gajdosz, sekretarzem Bożena Borkowska, a pełnomocnikiem do spraw rejestracji list i podpisów w powiecie Józef Basta. Oprócz nich w sztabie znaleźli się również Jacek Gwóźdź, przedstawiciel Koalicji Młodych Demokratów Jakub Skrężyna, radny Leszek Zegzda, Jerzy Górka oraz Robert Pacholarz.


Zadaniem sztabu jest przygotowanie nowych struktur, aby pomóc kandydatce partii PO Małgorzacie Kidawa-Błońskiej wygrać w wyborach parlamentarnych.

 

Cieszę się, że mogę coś dobrego zrobić dla naszego okręgu i Ojczyzny. Czeka nas trudna kampania. Stawka jest bardzo wysoka. Tutaj chodzi o to, aby praworządność w Polsce była przestrzegana. Nasz zespół składa się z osób jak widać bardzo doświadczonych i zaangażowanych. Zrobimy wszystko, aby dotrzeć do mieszkańców i przekonać ich, że gwarantem tego bezpieczeństwa w Polsce jest pani Marszałek Małgorzata Kidawa-Błońska – powiedział radny Tadeusz Gajdosz.

 

Zbieranie podpisów poparcia potrwa do 5 marca. Można je składać w biurze na ul. Rynek 20. Działacze będą również organizować akcje mające na celu dotarcie do mieszkańców miasta Nowego Sącza i regionu Sądecczyzny.