Pojawiła się szansa na to, że powstanie Wschodnia Obwodnica Nowego Sącza

Pojawiła się szansa na to, że powstanie Wschodnia Obwodnica Nowego Sącza
Pojawiła się szansa na to, że powstanie Wschodnia Obwodnica Nowego Sącza

Konsultacje społeczne Programu Budowy 100 Obwodnic zostały przedłużone do 10 kwietnia br.

 

W związku z tym faktem prezydent Ludomir Handzel zwraca się do Mieszkańców Nowego Sącza z prośbą o wzięcie udziału w konsultacjach społecznych.

 

Mając na uwadze ogromne znaczenie dla rozwoju naszego miasta, jak również dla poprawy jakości życia w naszym mieście proszę, abyście Państwo również w tym przypadku wykazali się odpowiedzialnością za nasze miasto i przesłali do ministerstwa wypełnione przez was formularze konsultacyjne. Pokażmy, jak bardzo nam wszystkim i każdemu z osobna, zależy na tym, aby nasze miasto nie było marginalizowane w rządowych planach i inwestycjach. Bo miasto to wszyscy mieszkańcy.

 

Formularz można pobrać na stronie: https://nowysacz.pl/komunikaty-biura-prasowego/23228

 

Należy go uzupełnić swoimi danymi adresowymi i przesłać na adres konsultacje100@mi.gov.pl

 

Ujęcie wschodniej obwodnicy Nowego Sącza w rządowym Programie Budowy 100 Obwodnic na lata 2020 - 2030 wsparła posłanka Urszula Nowogórska, która jako jedyna spośród posłów z naszego regionu, do których prezydent zwrócił się z prośbą o pomoc podjęła interpelację poselską w tej sprawie.

 

Dzięki temu działaniu wiceminister Infrastruktury Rafał Weber zdecydował o przedłużeniu do 10 kwietnia konsultacji społecznych programu budowy obwodnic.

 

Fot. UMNS