Policja szuka świadków wypadku przy Al. Piłsudskiego

Policja szuka świadków wypadku przy Al. Piłsudskiego
Policja szuka świadków wypadku przy Al. Piłsudskiego

Policja poszukuje świadków wypadku do jakiego doszło w piątek 10 stycznia 2020 roku, około godziny 18.30 przy Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu. Tego dnia samochód osobowy potrącił tam 15-letniego chłopca.

 

Sytuacja miała miejsce, gdy dwoje chłopców przechodziło przez oznakowane przejście dla pieszych. Jeden z jadących wtedy pojazdów ustąpił im pierwszeństwa, a drugi nie. Wtedy doszło do potrącenia małoletniego przez samochód najprawdopodobniej marki Peugeot, koloru niebieskiego.

 

Policjanci ustalili, że sprawca wypadku wyszedł z samochodu, zapytał chłopca czy nic mu się nie stało i po krótkiej rozmowie odjechał dalej. Chłopiec trafił do szpitala, ale na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń.

 

Policjanci zabezpieczają nagrania z monitoringu i ustalają świadków. Wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę w tym temacie lub widziały to zdarzenie, proszone są o kontakt telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę, tel. 18 442 43 52 lub 18 442 43 27, bądź też do oficera dyżurnego pod numer telefonu: 18 442 46 30.

 

Źródło: KMP Nowy Sącz, Fot. Pixabay