Policjanci znaleźli narkotyki w jednym z osiedlowych mieszkań

Policjanci znaleźli narkotyki w jednym z osiedlowych mieszkań
Policjanci znaleźli narkotyki w jednym z osiedlowych mieszkań

Kilka dni temu sądeccy mundurowi otrzymali zgłoszenie, że na klatce schodowej jednego z bloków na Osiedlu Barskie w Nowym Sączu, wyczuwalny był prawdopodobnie zapach marihuany. 

 

Funkcjonariusze udali się we wskazane miejsce i faktycznie okazało się to prawdą. Policjanci zapukali do jednego z mieszkań skąd dobiegający zapach był najbardziej intensywny. Drzwi otworzył im mężczyzna, którego zachowanie wskazywało na to, iż znajduje się on pod wpływem środków odurzających. 

 

Człowiek ten jednak kategorycznie zaprzeczył, aby w jego mieszkaniu znajdowały się jakiekolwiek narkotyki. Policjanci podejrzewali, jednak, co innego i postanowili przeszukać pomieszczenia. W środku zastali cztery osoby. Jedną kobietę i trzech mężczyzn oraz duże ilości środków odurzających. Nikt z osób obecnych w mieszkaniu nie chciał się przyznać do ich posiadania. 

 

Policjanci wezwali na miejsce dodatkowe patrole, które przeprowadziły dalsze przeszukanie mieszkania. W szafce mundurowi ujawnili woreczek foliowy z białym proszkiem, na stoliku papierowe zawiniątko z suszem, a za poduszkami sofy kolejne zawiniątko z folii aluminiowej, a w nim kolejną porcję suszu - informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak z sądeckiej komendy.


Wszyscy podejrzani trafili do sądeckiej komendy. Po przepadaniu okazało się, że znalezione substancje to amfetamina i susz konopi. Należały one do jednego z obecnych w mieszkaniu mężczyzn. 21-latkowi postawiono zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia.