Porażka Sandecji na stadionie w Głogowie

Porażka Sandecji na stadionie w Głogowie
Porażka Sandecji na stadionie w Głogowie

26 czerwca na stadionie przy ul. Wita Stwosza w Glogowie, pilkarze Sandecji rozegrali kolejny mecz. Ich rywalem był Chrobry Glogów.

 

Mimo optycznej przewagi podopiecznych Tomasza Kafarskiego, w całym spotkaniu, drużyna Sandecji straciła jedną bramkę w doliczonym czasie gry. Tym samym nasi pilkarze wrócili z Głogowa bez punktów.

 

Bramkę dla drużyny gospodarzy zdobył Adrian Benedyczak.

 

Gratuluję gospodarzom zwycięstwa, przyjęliśmy potężny cios w postaci straconej bramki i brakuje jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Jestem przekonany, że zespół, który wsiądzie zaraz do autobusu w drogę powrotną do Nowego Sącza, pokaże charakter i to, że tylko bardzo dobra drużyna po takim ciosie wstaje i jest jeszcze mocniejsza. Z mojej perspektywy, byliśmy zespołem trochę lepszym, mieliśmy lepsze sytuacje. Byliśmy zespołem, który grał tak, jak chciał. Niestety zanosiło się na to, że wynik remisowy się utrzyma, a tu chwila nieuwagi, szkoda tego. Sandecja będzie mocniejszym zespołem przez to. Mentalnie jako drużyna, myślę, że poradzimy sobie z tą porażką i we wtorek zobaczymy reakcję w spotkaniu w Nowym Sączu. - powiedział na pomeczowej konferencji, trener Sandecji Tomasz Kafarski.
 

Sędziował Paweł Pskit.

Porażka Sandecji na stadionie w GlogowiePorażka Sandecji na stadionie w GlogowiePorażka Sandecji na stadionie w GlogowiePorażka Sandecji na stadionie w GlogowiePorażka Sandecji na stadionie w Glogowie

Źródło i Fot. MKS Sandecja