Porażka Sandecji w meczu ze Stomilem Olsztyn

30 września drużyna Sandecji rozegrała na Stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu spotkanie 6. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ich rywalem był Stomil Olsztyn.

Niestety podopieczni Piotra Mandrysza przegrali wynikiem 1:4. Honorową bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył w 86 minucie Michal Piter-Bučko.

Trener Piotr Mandrysz po środowym spotkaniu przeprosił kibiców, bo wiedział, że oczekiwali oni zupełnie innego wyniku.

Spotkanie toczone w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy ciągle padającym od nocy deszczu i to na pewno miało wpływ na sposób prowadzenia gry. Na takim boisku jakakolwiek kombinacyjna gra nie wchodziła w rachubę. Na rozgrzewce było widać, że są kałuże, że jest bardzo grząsko, to na pewno nie sprzyjało grze w ataku pozycyjnym, staraliśmy się dostosować do tych warunków i wydawało się, że będzie to zmierzało w dobrym kierunku. Przytrafił się niestety rzut wolny, z którego był rzut rożny i straciliśmy gola. Stałe fragmenty gry, mimo iż nad tym pracujemy, to kolejny raz tracimy gola. Drugi i trzeci gol znowu w niefortunnych minutach, bo na przerwę i tuż po przerwie, gdy już z szatni wyszliśmy z nastawieniem takim, że kontaktowy gol da nam szansę na odrobienie strat. Przeciwnik nas dobił, czwarta bramka konsekwencją tego, że nie było już czego bronić, szliśmy do przodu. Na otarcie łez bramka Pitera-Bucko, która co prawda nie zamazuje obrazu gry, bo przegraliśmy z kretesem. Za porażkę muszę przeprosić kibiców, bo Ci najwierniejsi z pewnością takiego wyniku nie oczekiwali - powiedział na pomeczowej konferencji prasowej trener zespołu Sandecji, Piotr Mandrysz.

Sędziował Sebastian Krasny.

Porażka Sandecji w meczu ze Stomilem Olsztyn Nowy Sącz Porażka Sandecji w meczu ze Stomilem Olsztyn Nowy Sącz Porażka Sandecji w meczu ze Stomilem Olsztyn Nowy Sącz Porażka Sandecji w meczu ze Stomilem Olsztyn Nowy Sącz