Prezydent i mieszkańcy sadzili drzewa na sądeckich plantach

Prezydent Nowego Sącza razem z Panią Poseł Urszulą Nowogórską i mieszkańcami Nowego Sącza, sadzili dzisiaj drzewa na Sądeckich plantach.

 

Dzisiaj w symboliczny sposób rozpoczniemy akcję sadzenia drzewek w Nowym Sączu poprzez wkopanie pierwszego drzewka. Mamy na początek 150 sadzonek sosny i cisu. Będą one rozdysponowane w różnych miejscach Nowego Sącza. Wszyscy chętni, którzy chcą posadzić takie drzewko mogą zgłosić się do Wydziału Gospodarki Komunalnej. Drzewka zostaną przekazane. Mam nadzieję, że pójdziemy już niedługo w tysiące i Nowy Sącz będzie cały czas coraz bardziej zielony. Dziękuję Nadleśnictwu Nawojowa, że dostarczyło nam te drzewka - powiedział prezydent.

Prezydent i mieszkańcy sadzili drzewa na sądeckich plantach Nowy Sącz Prezydent i mieszkańcy sadzili drzewa na sądeckich plantach Nowy Sącz

Chciałam podziękować za wspaniałą inicjatywę nadleśnictwu. Nowy Sącz będzie zielony. Klimat bardzo dobry. Mam nadzieje, że będzie on sprzyjał i inwestycjom i dobremu samopoczuciu mieszkańców. Tylko jak najwięcej takich inwestycji i inicjatyw i ludzi dobrej woli - dodała poseł Urszula Nowogórska.

Prezydent i mieszkańcy sadzili drzewa na sądeckich plantach Nowy Sącz