Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów

Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów
Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów

Na parkingu przy budynku MUW, przy ul. Wiśniowieckiego 127 w Nowym Sączu został zorganizowany punkt wymazowy, w którym od dzisiaj tj. 5 sierpnia wykonywane są badania w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Pobieranie wymazów będzie prowadzone przez najbliższe dni.

 

Oferta skorzystania z badań przesiewowych skierowana jest do osób znajdujących się w kwarantannie, wskazanych przez Inspekcję Sanitarną.

 

Wymazy pobierają żołnierze 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej i 6 Brygady Powietrznodesantowej.

 

Do punktu wymazowego podjeżdża się własnym samochodem, którego nie należy opuszczać na żadnym z etapów. Najpierw trzeba wypełnić ankietę i skierować się do kolejnego punktu, gdzie zostanie pobrany wymaz.

 

Żołnierze pobierają wymazy 8 godzin dziennie z przerwami, według wstępnego harmonogramu: 8.00-11.00, 12.00-15.00, 16.00-18.00.

Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz Przy ul. Wiśniowieckiego rozpoczęło się pobieranie wymazów Nowy Sącz

Fot. PSPNS, MUW