Remisem w Katowicach Sandecja kończy rozgrywki w tym roku

Remis na zakończenie rozgrywek w 2018 roku.

W ostatnim  meczu Sandecja zremisowała 0 - 0 w Katowicach z tamtejszym GKS.  Mecz nie stał na wysokim poziomie.  Jedyne ciekawe fragmenty  gry były między 25 a 30 minutą gry. Najpierw gospodarze mieli dwie okazje do zdobycia bramki, ale na ich drodze stanął bramkarz Sandecji Kozioł, który obronił strzały Puchacza a później Łyszczarza.

W 29 min. GKS  Katowice miał rzut karny podyktowany za zagranie ręką piłkarza Sandecji, niestety strzał Adriana Błąda obronił Kozioł. Sandecja po remisie 0 - 0 z GKS Katowice jest wiceliderem Fortuny 1 Liga. Teraz piłkarze udadzą się na krótki odpoczynek, ponieważ zaczyna się przerwa zimowa, kolejny mecz ligowy MKS Sandecja rozegra 2 marca 2019 z Bruk-Bet Termalica w Nowym Sączu.