Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej

Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej
Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej

Zadanie obejmie modernizację na odcinku od ulicy Kraszewskiego do ulicy Zaleskiego. Inwestycja jest konieczna, bo obecny chodnik jest w fatalnym stanie. 
 

Przystępujemy do remontu chodnika na ul. Szkolnej pomiędzy ul. Zaleskiego, a ulicą Kraszewskiego. Jest w tak fatalnym stanie, że zagraża bezpieczeństwu dzieci idących do szkoły. Mam nadzieję, że odmieni tutaj całkowicie wizerunek tej części miasta - powiedział prezydent.

 

Przypomnijmy. W sprawie remontu chodnika na prośbę zarówno mieszkańców jak i Zarządu Osiedla Przetakówka wnioskowała do Prezydenta, Przewodnicząca Rady Miasta Iwona Mularczyk 19 lipca ubiegłego roku.

 

Chodnik na tym odcinku jest tylko po jednej stronie ulicy i stanowi jedyny ciąg pieszych. Jego stan stanowił duże niebezpieczeństwo dla korzystających z niego mieszkańców, szczególnie uczniów pobliskiej Szkoły Podstawowej. 
 

W odpowiedzi na złożoną interpelację Pan Prezydent zapewniał mnie że MZD posiada już w planach remontowych na 2019r. naprawę przedmiotowego chodnika, a jego realizacja planowana jest na sierpień 2019 r. Dobrze, że mimo opóźnienia ruszyły prace - informuje Iwona Mularczyk.

Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej Nowy Sącz Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej Nowy Sącz Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej Nowy Sącz Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej Nowy Sącz  Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej Nowy Sącz Rozpoczyna się remont chodnika na ul. Szkolnej Nowy Sącz

Fot. UMNS, Fb Iwona Mularczyk