Sądecka policjantka-kickboxerka zdobyła dwa złote medale

W dniach 6-8 marca w Krynicy-Zdroju odbył się Pierwszy Puchar Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w Kickboxingu. Wzięło w nim udział 48 reprezetacji służb mundurowych z całego kraju, czyli łącznie blisko 200 zawodników.

Dwa złote medale w kategorii +65kg w formie walki Pointfighting oraz Kick Light wywalczyła sądecka policjantka, sierż. Teresa Baldowska. Dzięki niej reprezentacja Polskiej Policji zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej.

Policjantka-kickboxerka, na co dzień służy w Komisariacie Policji w Grybowie. To nie jedyne zwycięstwo na jej koncie. Jesienią ubiegłego roku, podczas sportowego debiutu, wywalczyła podwójne wicemistrzostwo Polski w kategorii +70kg w formie walki Pointfighting i Kick light na VII Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu w Chotowej koło Dębicy.

Pani sierżant gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.