Samochód osobowy wypadł z drogi i staranował latarnię

Samochód osobowy wypadł z drogi i staranował latarnię
Samochód osobowy wypadł z drogi i staranował latarnię

Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych na Al. Piłsudskiego w Nowym Sączu samochód osobowy marki Toyota wypadł z jezdni i staranował latarnię uliczną.

 

W konsekwencji zdarzenia znalazł się na środkowym pasie jezdni Ronda Solidarności. Pojazdem podróżował sam kierujący, który znajdował się pod opieką załogi karetki Pogotowia Ratunkowego.
 

W trakcie prowadzonych działań otrzymano informacje od funkcjonariuszy policji, że poszkodowany twierdzi, że podróżował z drugą osobą. W związku z tym przeszukano teren w promieniu około 500 metrów wokół miejsca zdarzenia wykorzystując kamerę termowizyjna. W trakcie prowadzonych poszukiwań poszkodowany poinformował, że jednak jechał sam. Po otrzymaniu tej informacji odstąpiono od dalszych poszukiwań - relacjonują strażacy.

 

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli zasilanie w pojeździe, a po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych przez Policję, samochód oraz pozostałości pokolizyjne usunęli z jezdni na pobocze. Uszkodzona latarnia została zabezpieczona taśmą ostrzegawczą do momentu przybycia na miejsce służb miejskich odpowiedzialnych za jej stan techniczny.

samochód wypadł z jezdni Al. Piłsudskiego Nowy Sącz samochód wypadł z jezdni Al. Piłsudskiego Nowy Sącz samochód wypadł z jezdni Al. Piłsudskiego Nowy Sącz samochód wypadł z jezdni Al. Piłsudskiego Nowy Sącz

Fot. PSPNS