Sandecja pokonała Stal Mielec 2:1

Sandecja pokonała Stal Mielec 2:1
Sandecja pokonała Stal Mielec 2:1

Wczoraj na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu piłkarze Sandecji rozegrali kolejny mecz. Ich rywalem był dwukrotny Mistrz Polski, Stal Mielec.

 

Po bardzo emocjonującym meczu podopieczni Marcina Jałochy zwyciężyli, wynikiem 2:1. Bramki dla Sandecji zdobyli Michal Piter-Bučko oraz Maciej Korzym.

 

Trener Marcin Jałocha nie ukrywał, że radość ze zwycięstwa jest spora i podkreśla, że należy się cieszyć z trzech punktów.

 

Na pewno chciałbym powtórzyć to, co ze sztabem szkoleniowym powiedzieliśmy w szatni zawodnikom, że zostawili kawał zdrowia i na pewno zasłużyli na zwycięstwo. Cieszymy się bardzo z tej wygranej, bo wiadomo w jakiej sytuacji byliśmy przed tym meczem. Jest radość w zespole, ale zdajemy sobie sprawę, że zostały nam do rozegrania trzy mecze. Cieszyć się na pewno trzeba, bo to duży sukces zespołu, ale pamiętamy, że od jutra przygotowujemy się do następnych meczów. Duży szacunek dla zespołu, który zrealizował to, nad czym pracowaliśmy w tygodniu, taktykę i charakter, który pokazali na boisku, za to im dziękuje - powiedział na pomeczowej konferencji, trener Sandecji Marcin Jałocha.

Sandecja pokonała Stal Mielec 2:1 Sandecja pokonała Stal Mielec 2:1 Sandecja pokonała Stal Mielec 2:1

Sędziował Damian Sylwestrzak.

 

Źródło i fot. MKS Sandecja