Sandecja zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec

30 czerwca na stadionie przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu, piłkarze Sandecji rozegrali kolejny mecz. Ich rywalem był czterokrotny wicemistrz Polski, Zagłębie Sosnowiec.

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramke dla Sandecji w 73 minucie zdobył Dominik Kun. Sędziował Kornel Paszkiewicz.

Był to szczególny mecz dla Sandecji, bo pierwszy po pandemii z udziałem publiczności. Wynik trzeba uznać i przyjąć go na klatę, byliśmy zespołem, który w pierwszej połowie niby miał wszystko pod kontrolą, ale bramka po stałym fragmencie popsuła tę grę. Brakowało nam pazerności, konsekwencji w wykańczaniu akcji. Druga połowa, dwie zmiany, bardzo fajna reakcja drużyny, multum sytuacji. Tyle strzałów, chyba jak tu pracuję dwa lata, drużyna w jednej połowie nie oddała. Bramka na pewno trochę koi to, że nie udało się meczu wygrać. Myślę, że będziemy ten mecz szanować, mamy półtorej dobry i wyjeżdżamy na kolejny trudny mecz do Chojnic. Cieszę się z powrotu kibiców na trybuny, chciałbym jako trener prowadzący ten zespół sprostać oczekiwaniom, żeby Sandecja grała szybko, płynnie i cały czas do przodu oraz wygrywała większość spotkań wysoko. Czasem przyjeżdża tak dobrze zorganizowany przeciwnik, jak Zagłębie i te rzeczy nie są łatwe. Brawa dla moich chłopaków za drugą połowę i myślę, że ten punkt, tak jak powiedziałem na starcie, będziemy szanowali - powiedział na pomeczowej konferencji, trener Sandecji Tomasz Kafarski.

Było to pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie, na którym pojawili się kibice.

Sandecja zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec Sandecja zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec Sandecja zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec Sandecja zremisowała z Zagłębiem Sosnowiec