Szósta edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” - rejestracja trwa do 12 lutego!

Szósta edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” - rejestracja trwa do 12 lutego!
Szósta edycja akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” - rejestracja trwa do 12 lutego!, Fot. ilustracyjna

Trwają już zapisy do szóstej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. 

 

Akcja jest organizowana we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, a wiosenna edycja została zaplanowana na weekend 15 – 17 marca. Przedsiębiorcy należący do branży turystycznej, instytucje samorządowe oraz przedstawiciele branży gastronomicznej i instytucje kultury, a także inne podmioty uczestniczące w świadczeniu usług turystycznych mogą zgłaszać się do projektu wysyłając formularz udostępniony na stronie internetowej: www.polskazobaczwiecej.pl. 

 

Zgłoszenia partnerów akcji będą przyjmowane tylko do 12 lutego. Natomiast sprzedaż ofert została zaplanowana na 28 lutego. 

 

Omawiana inicjatywa ma na celu zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju poza sezonem turystycznym. Dzięki udziale w akcji turyści mogą skorzystać ze zniżek w wysokości wynoszącej co najmniej 50%. Niemniej głównym beneficjentem akcji są przedsiębiorcy branży turystycznej i okołoturystycznej. 

 

Dla partnerów akcji jej kolejne edycje są okazją do bezpłatnej reklamy. Polska Organizacja Turystyczna w zamian za zniżki proponuje wsparcie marketingowe w mediach masowych i środkach transportu. W szóstej edycji Polska Organizacja Turystyczna planuje zwiększenie budżetu na promowanie projektu w mediach społecznościowych. 

 

W 2018 r. z wiosennej i jesiennej edycji skorzystało prawie 300 tys. Polaków, a w ostatnio organizowanej jesiennej edycji wzięło udział 757 partnerów.