Tomasz Bulzak zwycięzcą III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”

Tomasz Bulzak zwycięzcą  III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”
Tomasz Bulzak zwycięzcą III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”

Tomasz Bulzak, Milena Bodurka i Wiktoria Pongowska to zwycięzcy III edycji Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”, który właśnie zakończył się w Centrum Kultury i Promocji w Łososinie Dolnej. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

 

- Wykonawcy prezentowali bardzo wysoki poziom. Cieszę się, że pomimo pandemii i obostrzeń, udało się zorganizować tę imprezę. Wspieram i będę wspierał takie inicjatywy. Mamy uzdolnioną młodzież, której trzeba umożliwić rozwijanie pasji i prezentowanie umiejętności szerszej publiczności – mówi starosta Marek Kwiatkowski.

 

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Muzyka dla wszystkich na czele z Barbarą i Ryszardem Gołębiami, którzy włożyli sporo pracy, aby Festiwal doszedł do skutku. Pomagali w tym m.in.: samorządowcy i sponsorzy, którzy zasiedli na widowni. Był wśród nich m.in. starosta Marek Kwiatkowski, wicestarosta Antoni Koszyk, wójt gminy Łososina Dolna Andrzej Romanek.

 

Starosta Marek Kwiatkowski wręczył ufundowaną przez siebie nagrodę za zdobycie I miejsca Tomaszowi Bulzakowi. Do artysty powędrował czek na 2 tysiące złotych.

 

II miejsce zdobyła Milena Bodurka i z rąk wójta gminy Łososina Dolna Andrzeja Romanka odebrała czek na 700 złotych.

 

III miejsce wyśpiewała Wiktoria Pongowska, której czek w wysokości 500 złotych wręczył Ryszard Gołąb.

 

Źródło: SPNS, Fot. Maria Olszowska