Trwa budowa nowego basenu nad Łubinką

Trwa budowa nowego basenu nad Łubinką
Trwa budowa nowego basenu nad Łubinką

Budowa nowego basenu nad Łubinką idzie zgodnie z planem. Jednak ze względów epidemiologicznych nie do końca wiadomo, jak będzie wyglądała sytuacja związana z możliwością otwarcia tego obiektu.

 

Pomimo ciężkich czasów związanych z epidemią, mam nadzieję, że uda się skończyć całą inwestycje w terminie. Jeżeli nie będzie przeszkód związanych z dostawami głównie sprzętu basenowego, to tak naprawdę prace te toczą się w założonym tempie i terminach. Może trzeba będzie ze względów technologicznych przesunąć sam odbiór, a otwarcie dla mieszkańców mam nadzieję, że jeszcze w tym roku - informuje prezydent.

 

W nowej niecce basenowej pojawi się m.in. strefa z możliwością aranżacji trzech pasów pływackich, wodny plac zabaw z atrakcjami dla najmłodszych oraz część rekreacyjna dla osób dorosłych wyposażona w rwącą rzekę, huśtawkę wodną, gejzery, wodny grzybek oraz ławki z masażerami. Wokół basenu zlokalizowana będzie plaża basenowa, a od strony południowej strefa plażowa z nawierzchnią trawiastą.

 

Planowane zakończenie inwestycji to połowa lipca br.

budowa Basenu nad Łubinką Nowy Sącz budowa Basenu nad Łubinką Nowy Sącz budowa Basenu nad Łubinką Nowy Sącz budowa Basenu nad Łubinką Nowy Sącz budowa Basenu nad Łubinką Nowy Sącz budowa Basenu nad Łubinką Nowy Sącz