Trwa rekrutacja do Małopolskiego Projektu Tele-Anioł

Trwa rekrutacja do Małopolskiego Projektu Tele-Anioł
Trwa rekrutacja do Małopolskiego Projektu Tele-Anioł, Fot. Małopolski Tele-Anioł

Trwa nabór do Małopolskiego Projektu Tele-Anioł, który realizowany jest przez Województwo Małopolskie przy współudziale Caritas Diecezji Kieleckiej i Stowarzyszenia Europejski Instytut Rozwoju Regionalnego.

 

Projekt Tele-Anioł zakłada docelowe wsparcie grupy 10 tysięcy osób. Każdy zakwalifikowany do projektu uczestnik otrzyma opaskę bezpieczeństwa wyposażoną w przycisk SOS oraz kartę SIM. W razie potrzeby będzie miał możliwość całodobowego połączenia głosowego z Centrum Teleopieki, w którym dostępni będą ratownicy medyczni, wykwalifikowani asystenci teleopieki oraz psychologowie. 

 

Aby zakwalifikować się do programu trzeba spełniać kryteria uwzględnione w regulaminie rekrutacji i udziału w projekcie oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w wersji elektronicznej na stronie projektu lub w Agendzie Urzędu Marszałkowskiego w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 52. 

 

 Wypełniony wniosek należy: 

  • wysłać bezpośrednio na adres: Departament Zdrowia i Polityki Społecznej Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56,30-017 Kraków z dopiskiem „Rekrutacja - Małopolski Tele-Anioł”
  • lub złożyć osobiście w ww. Agendzie Urzędu Marszałkowskiego w Nowym Sączu.

 

Osoby zainteresowane udziałem, więcej informacji znajdą na stronie internetowej: https://www.malopolska.pl/teleaniol

 

Źródło: Miasto Nowy Sącz, Fot. Małopolski Tele-Anioł