Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana

Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana
Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana

Ulica 29 listopada przejdzie kompleksowy remont. W ramach zadania powstanie nowa nawierzchnia i chodniki. Pojawią się także przejścia dla pieszych, nowe oświetlenie oraz ścieżka rowerowa.
 

Jestem na ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. To bardzo ważna arteria dla naszego miasta. Właśnie jestem w trakcie przygotowywania na kompleksową modernizację tej ulicy. To bardzo duży koszt prawie 5 mln zł, ale nie wykonuje tych prac dla jednej kadencji , dla 5, 6 lat, ale dla całego pokolenia. Dlatego poproszę o 10-letnią gwarancję wykonawcy, o to aby były tutaj bezpieczne przejścia dla pieszych, żeby pojawiła się ścieżka rowerowa, żeby były granitowe krawężniki. Chcemy zrobić porządnie naszą pracę, aby ta arteria wytrzymała jak najwięcej lat. Mam nadzieję, że połączy się w przyszłym roku z wyremontowaną ul. Wyspiańskiego, ale także wyremontowaną częścią ul. Nawojowskiej. Takie są moje plany i zamierzenia  – powiedział prezydent.

 

Planowo prace mają się zakończyć 31 sierpnia 2021 roku.

Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana Ulica 29 Listopada będzie wyremontowana

Fot. UMNS