W Niedzielę utrudnienia w ruchu. Zobacz którędy nie przejedziesz

W Niedzielę utrudnienia w ruchu. Zobacz którędy nie  przejedziesz
Zdj. Urząd Miasta Nowy Sącz

W niedzielę 28 października w Nowym Sączu przewidziane są utrudnienia w ruchu. Jest to związane z uroczystością odsłonięcia pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego oraz Przysięgą Strzelecką.

 

Harmonogram wydarzenia:

 

Przemarsz uczestników mszy św., w godz. od 13.00 do ok. 13.40 - nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Długosza (odcinek od ul. Kościuszki do ul. Mickiewicza), ul. Mickiewicza (odcinek od ul. Długosza do Al. Wolności), Al. Wolności (odcinek od ul. Mickiewicza do ul. Żeromskiego).

 

Od godz. 13.40 do ok. 14.30 - w związku z uroczystym odsłonięciem pomnika marszałka Józefa Piłsudskiego i Uroczystej Przysięgi Strzeleckiej Związku Strzeleckiego "Strzelec" OSW - zamknięcie ruchu pojazdów na Al. Wolności (odcinek od ul. Grodzkiej do ul. Staszica, w tym ulice dojazdowe). 

 

Sądecki Bieg Niepodległości - od ok. godz. 14.50 do 15.35 - wyłączenie z ruchu pojazdów oraz wykorzystanie do celu przeprowadzenia biegu Al. Wolności (od ul. Staszica w kierunku dworca PKP), ul. Grodzkiej, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich, ul. Zygmuntowskiej i Al. Batorego (od ul. Zygmuntowskiej w kierunku Rynku).
 

Informacje o zmianach kursowania autobusów będą dostępne na http://www.mpk.nowysacz.pl/