W Nowym Sączu rozegrano Turniej Piłkarski Zabełcze 2018

Oficjalna strona Miasta Nowy Sącz

Na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu odbył się Turniej Piłkarski do lat 11 o Międzynarodowe Mistrzostwo Nowego Sącza w Piłce Nożnej Zabełcze 2018. Patronat nad sześciodniowym turniejem sprawował Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Pierwsze miejsce zajęła Akademia Piłkarska Limanovia, drugie MKS SMS Kraków, trzecie Akademia piłkarska Zabełcze, a czwarte Beskidzka Akademia Piłkarska

Puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn i zawodników wręczał dyrektor Tomasz Baliczek oraz radny Rady Miasta nowego Sącza Dawid Dumana.

Tytuł najlepszego piłkarza zdobył Adrian Kita, najlepszego bramkarza – Krzysztof Wołkowicz, najładniejszą bramkę według sędziów wykonał Paweł Eichel, a królem strzelców został Antoni Kalisz.