W PWSZ odbył się XXV Jubileuszowy Festiwal Młodych Talentów

W PWSZ odbył się XXV Jubileuszowy Festiwal Młodych Talentów
W PWSZ odbył się XXV Jubileuszowy Festiwal Młodych Talentów, Fot. Miasto Nowy Sącz

22 marca w PWSZ odbył się XXV Jubileuszowy Festiwal Młodych Talentów. Były występy artystyczne, czyli piosenki, tańce, występy kabaretowe a także widowiskowy pokaz barmański w wykonaniu absolwenta szkoły Krzysztofa Bajerskiego,

 

W wydarzeniu wzięła udział wiceprezydent miasta Nowego Sącza Magdalena Majka, która razem z dyrektor sądeckiego "Gastronoma" Barbarą Świętoń zdmuchnęła świeczki na torcie upieczonym przez szkolnych cukierników z okazji jubileuszu.

 

W XXV Jubileuszowym Festiwali Młodych Talentów udział wzięli: Natalia Kaleta z kl. I a i Mariusz Ochwat z kl. IV m, Julia Stawiarska z kl. 2 i oraz Radosław Pociecha z klasy 2 c; szkolny zespół muzyczny, w skład którego wchodzą członkowie zespołów regionalnych (Podegrodzia, Lachów, Przyszowian, ; Starosądeczan, Sądeczan, Jakubkowian, Doliny Słomki. Do zespołu należą: Artur Migacz z kl. 2 b, Michał Burdacki z kl. 2 g, Jakub Dyrek z kl.1 i, Anna Bodziony z kl.1 i, Sylwester Gajewski z Zespołu Szkół Budowlanych a także: Patrycja Prusak z kl. 2 d, Patrycja Pierzga z kl. 2 d, Dominika Skut z kl.2 d, Szymon Polaczek z kl. 2 d, Alicja Gawlak z kl. 2 j, Barbara Hebda z kl. 2 i, Jakub Duda z kl. 2 i, Radosław Mikuta z kl. 2 c, Kamil Trefel z kl. 3 j, Monika Hasior z kl. 3 m, Kamil Koralik z Zespołu Szkół Samochodowych, Kacper Klimek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łącku. 

 

Muzycznej rozrywki dostarczył zespół Kamila Kotasa i Daniela Klimka zeszłorocznych absolwentów "Gastronoma".

 

Źródło i Fot. Miasto Nowy Sącz