W Ratuszu świętowali swoje Złote i Diamentowe Gody

W Ratuszu świętowali swoje Złote i Diamentowe Gody
W Ratuszu świętowali swoje Złote i Diamentowe Gody, Fot. Miasto Nowy Sącz

We środę 27 lutego w Ratuszu Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel złożył gratulacje i życzenia, kolejnych pięknych lat pożycia małżeńskiego oraz wszelkiej pomyślności siedmiu parom, świętującym swoje jubileusze Diamentowych i Złotych Godów. Prezydent odznaczył również Jubilatów medalami za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę. 

 

- Szanowni Państwo! To naprawdę wzruszająca chwila. Z wielkim szacunkiem patrzę na państwa i z wielką radością, bo te wszystkie lata wspólnego pożycia małżeńskiego to wielka sprawa. To ważny czas w waszym życiu spędzony razem. Czasem w trudnych chwilach, czasem w łatwiejszych, czasem w radosnych. Wiele nocy nieprzespanych przy wychowywaniu dzieci, wiele problemów, które się zawsze pojawiają, ale tym większy szacunek dla państwa, że ciągle jesteście razem – mówił do Jubilatów prezydent Ludomir Handzel. - Życzę oczywiście następnych pięknych lat w zdrowiu, w dobrym humorze i w dobrej współpracy. 
 

Jubilaci otrzymali również bukiety kwiatów oraz upominki. 

 

Rocznicę 50. lat pożycia małżeńskiego obchodzili: Wiesław i Rozalia Głowaccy, Bolesław i Jolanta Kochankowie, Stanisław i Janina Ptakowie, Tadeusz i Jadwiga Ruchałowie, Józef i Wiesława Surówkowie, Stanisław i Teresa Żuchowiczowie. 

 

Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili państwo Józef i Stanisława Wójcikowie.

 

Źródło i Fot. Miasto Nowy Sącz