Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 – wstęp bezpłatny!

Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 – wstęp bezpłatny!
Fotografia ilustracyjna

W dniu 5 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Jordana 3 w Limanowej odbędzie się Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 r. Wstęp jest całkowicie bezpłatny.

 

Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 będzie widowiskiem muzycznym, które przeniesie widzów do romantycznego Wiednia, w świat operetki, baletu i muzyki Johanna Straussa, Kalmana, Lehara i Offenbacha. Muzyczne kompozycje zostaną wykonane przez Światowej Klasy Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO oraz baletu i solistów Grupy QuattroVoce.

 

Repertuar Wiedeńskiej Gali Noworocznej obejmuje m.in. arię Adeli i arię Barinkaya „Wielka sława to żart”. Pojawią się również arie operowe i pieśni musicalowe. Na scenie wystąpią artyści nagradzani na międzynarodowych konkursach wokalnych. 

 

Noworoczne koncerty stały się swoistą tradycją w polskich miastach. W 2016 roku podobny koncert odbył się w Nowym Sączu. Program Wiedeńskiej Gali Noworocznej 2019 w Limanowej obejmuje m.in. Uwerturę „Zemsty Nietoperza”, Arię Adeli „Zemsty Nietoperza”, Arię Giuditty „Moje usta….” (A. Vorokh balet), Trisch Trasch Polska, Granadę oraz West side story „Tonight” i znany utwór Zimmer’a „Pirate of the Caribbean”. 

 

Warto spędzić wieczór wśród dźwięków klasycznych utworów oraz wśród muzyki filmowej, która weszła na stałe do kanonu światowej muzyki kina. Widzowie będą mogli także obejrzeć nowatorską choreografię. 


Wstęp na Wiedeńską Galę Noworoczną jest bezpłatny.