Wypadek w Chomranicach na miejscu prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego

Wypadek w Chomranicach na miejscu prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego
Wypadek w Chomranicach na miejscu prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego. Fot PSP

Wczoraj w Chomranicach samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w słup oświetleniowy. Pojazdem podróżowały dwie osoby. 

 

W chwili przybycia służb ratowniczych na miejsce, jeden z pasażerów znajdował się już poza zniszczonym  samochodem oraz był przytomny. Natomiast jego współpasażer, którego wcześniej bezskutecznie próbowali wyciągnąć z pojazdu świadkowie wypadku, nadal znajdował się wewnątrz auta i był nieprzytomny.

 

Przybyła na miejsce straż pożarna zabezpieczyła miejsca zdarzenia, oraz przystąpiła do ewakuacji poszkodowanego znajdującego się w pojeździe. Po chwili udało się go wydostać oraz przetransportować w bezpieczne miejsce. 

 

Następnie strażacy przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanemu, który był przytomny i znajdował się poza pojazdem. Zagrożenie potęgowały leżące na ziemi linki energetyczne od uszkodzonego oświetlenia ulicznego, które szybko zostały zabezpieczone przez strażaków do chwili przybycia Pogotowia Energetycznego.

 

Po przyjeździe na miejsce karetki ratunkowej przekazano poszkodowanych. Osoba znajdująca się poza pojazdem została zabrana do szpitala. Drugiej ewakuowanej z samochodu po kilkudziesięciu minutach reanimacji nie udało się uratować. 


Na miejsce przybył prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego, którzy zabrali ciało. 

Wypadek w Chomranicach na miejscu prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego Wypadek w Chomranicach na miejscu prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego Wypadek w Chomranicach na miejscu prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego Wypadek w Chomranicach na miejscu prokurator oraz pracownicy zakładu pogrzebowego

Fot. PSPNS