Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu

Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu
Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu

Dobiegły końca prace związane z przebudową boiska sportowego w Starym Rybiu. Rozpoczęta z początkiem września inwestycja zrealizowana została przy dofinansowaniu w kwocie ponad 140 tys. zł, pozyskanemu przez Gminę Limanowa w ramach projektu MIRS - Małopolska Infrastruktura Rekreacyjno – Sportowa.

 

Efektem wykonanych prac jest wielofunkcyjne boisko sportowe o nawierzchni syntetycznej o długości 30 m i szerokości 19,5 m. Obiekt wyposażony jest w niezbędne urządzenia przeznaczone do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę, wokół wykonano piłkochwyt  o wysokości 6,0 m, a całość została oddzielona od terenów zielonych obrzeżami betonowymi.

 

W odbiorze inwestycji uczestniczyli: Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan, Kierownik Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Stanisław Piegza, sołtys wsi Stare Rybie Jerzy Kruczek oraz przedstawiciele wykonawcy - Firmy Roboty Ziemne J&R Leszka Wcisło ze Skawiny.

 

Całość zadania wyniosła  258.500,00 zł, z czego kwota 141.920,00 zł pochodzi z projektu MIRS. 

Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu Zakończyła się przebudowa boiska sportowego w Starym Rybiu

Źródło: Gm. Limanowa